xiegacodziennosci

Just another WordPress.com site

Steven Wilson na żywo

w dniu 1 Maj 2016

Pojechałam na koncert Stevena Wilsona, na wariata, jak w półśnie. Ze świadomością zawężoną na tę okoliczność.  Nakierowana na cel. Nie zważając na niewygody dojazdu, napięte finanse, chorobę mamy i pracę. W efekcie… wszystko udało  się pogodzić.  To był mus. Ale najpierw myśl, z którą pracowałam przez kilka miesięcy. W końcu podjęłam decyzję, że chcę zrobić coś dla siebie, aby doładować akumulatory i napełnić miseczkę z empatią. Koncert trwał ponad 3 godziny, z krótką przerwą, tak więc nasyciłam się żywą muzyką do woli. Musi mi to wystarczyć do koncertu King Crimson, wczesną jesienią. Chyba, że jakieś inne wydarzenia trafią się do tego czasu.

Zrobiłam tylko kilka zdjęć, bo chciałam skupić się na odbiorze muzyki. Zresztą, mam jeszcze problemy z płynną obsługą smartfona, a w sieci i tak pełno jest  lepszych jakościowo fotek. Oprawa wizualna koncertu była naprawdę wspaniała, no i mój ulubiony ostatnio basista Nick Beggs!!! Odniesienia Wilsona do muzycznych korzeni: Joy Division, The Cure, Dawid Bowie, jakże mi bliskie. Czułam się na właściwym miejscu, we właściwym czasie.

Co by nie powiedzieć, naprawdę warto pokonywać trudności i przeszkody na drodze do celu! Czuję się uskrzydlona, usatysfakcjonowana i podniesiona na duchu, bo spełniłam swoje marzenie! Zaspokoiła się moja potrzeba wspólnoty przeżyć i uczestniczenia w tak ważnym wydarzeniu! Przekonałam się, że jest to dla mnie dostępne.  Dałam sobie szansę. Teraz kolej na następne tęsknoty…

Katia

Steven Wilson


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: