xiegacodziennosci

Just another WordPress.com site

Przestarzałe CV czas wykreować

w dniu 28 czerwca 2013

Zdjęcie0513Dzisiaj kolejny odcinek coachingu, prowadzony przez niewiarygodnie charyzmatyczną coachini. Porozumiewamy się na poziomie duchowym, chemicznym; czuję namacalnie, że doświadczam istnienia fizyki kwantowej. Tak miało być. Znajduję potwierdzenie swojej drogi życiowej. Życie w tej chwili ma dla mnie wymiar z kategorii wolności i przestrzeni. Nieoczekiwanie karmiący czas… Słyszę siebie, jak wypowiadam kilka słów na koniec o tym, że już się nie zatrzymam, a coachini pieczętuje moją drogę. Odbieram ten gest z jej strony niczym certyfikat i błogosławieństwo.

Niesamowite rzeczy mi się przydarzyły. Nawet przestała mnie boleć głowa. Rano źle wystartowałam.  Wita mnie nieprzyjemny chłód. Zapomniałam klucza od mamy mieszkania. Kontaktuję się  z nią  przez okno, by przerzucić reklamówki z darami. Chyba właśnie wtedy zaczął się ten ból głowy, ale nie na pewno. Potem korki, nerwowe dywagacje, czy mój mąż zdąży na autobus, zastanie lekarza, czy mama się wystarczająco ogarnie przed wizytą u lekarza, bo przecież nie mogłam się do niej dostać i jej pomóc. Różne myśli i wątpliwości przelatują przez moją głowę, lecz do żadnej się nie przywiązuję zanadto. Niepokoi mnie, że ból głowy utrzymuje się pomimo wszystko. Kolejne nieoczekiwane wsparcie przychodzi od młodszej koleżanki z prawej strony, z którą rozwijam zaczętą wczoraj relację. Jest doradcą zawodowym, prowadzącym szkolenia i oferuje mi konkretną pomoc. Proponuje mi kreatywną obróbkę mojego przestarzałego CV… Po wczorajszym buszowaniu w necie, w poszukiwaniu fajnych ofert pracy, uświadamiam sobie konieczności przeredagowania CV, a dzisiaj …

Wysłałam we wszechświat swoją prośbę i potrzebę, a odpowiedź nadeszła nad wyraz szybko. Jestem wdzięczna mojej intuicji, że mnie prowadzi.

Katia


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: