xiegacodziennosci

Just another WordPress.com site

Filmiki

w dniu 30 Maj 2013

Zespół Primus wyhaczył mój mąż, podczas podróży po perkusji i basie. Czy ktoś słyszał o nich? Są znani w wielkim świecie choćby z podkładu muzycznego do South Park.

Trudny to dla mnie czas związany z chorobą nowotworową ojca. Od kilku miesięcy codziennie podejmuję próby radzenia sobie z myślami przepływającymi przez moją głowę. Czasem są to całe historie, mające swoją fabułę, początek, kuluminację  napięcia i zakończenie. Bywają w tych filmikach też dobre zakończenia. Jak to, że ojciec żyje sobie jeszcze jakieś 5 lat. Zdarza się, że ucinam projekcję w mechanizmie obronnym. Jeszcze nie jestem gotowa.  Do chwili obecnego położenia się w szpitalu, ojciec palił nieprawdopodobne ilości papierosów. Właściwe nie do policzenia, jako, że sam je sobie skręcał.

Jestem wdzięczna moim rodzicom,  za to, że pokazali mi jak nie żyć„- przeczytałam w kalendarzyku Zwierciadła podczas jazdy do pracy. W związku z tym, że było to napisane odręcznie,  rozedrganym autobusowym pismem, bez cudzysłowów, z całą pewnością dotyczy mojego życia.

To już koniec, bo zaczynam cytować samą siebie.

Katia


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: