xiegacodziennosci

Just another WordPress.com site

Robię, co mogę

w dniu 29 lipca 2012

Bardzo mocno czuję, że naprawdę robię, co mogę, aby autentycznie być, wyrażać siebie, pokazywać, zachęcać. Przynajmniej szczerze próbuję. Mam dobre intencje. Odkrywam kawałki siebie, żeby im się przyjrzeć pod Waszą superwizją…Choćby dla jednej osoby było to w jakiś sposób inspirujące, to już mam wartość dodaną. Wszak piszę ten elektroniczny dziennik głównie dla siebie.

Naliczyłam 39 wpisów w lipcu, co biorąc pod uwagę czas ogórkowo- wyjazdowy napawa mnie radością, że zmobilizowałam się do pisania.

To jest mój sposób na kontakt. Może nieudolny i mało skuteczny, ale najlepszy, jaki udało mi się wymyślić. Drżę w sieci diamentów jak pająk wystawiony na podmuch wiatru lub czyjegoś widzimisię.  Potrzebuję więcej i więcej, znowu dopadł mnie niewysłowiony głód, pragnienie. Trawię własną energię w tym nienasyceniu.

Gdy już tak się wypiszę, ponazywam, pookreślam, to mogę zająć się czymś innym. Przychodzi refleksja: tyle się naopisywałam, pewnie wszystko z siebie wypisałam, niemożliwe, żeby coś zostało. Ale przychodzi kolejny wieczór czy poranek a we mnie znow wzbiera ocean słów…i   znowu chce mi się pływać. I płynę, choć wydawało mi się, że pływać nie umiem…Katia


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: